MEGALIGHT
Işıklı Megalight’lar ile Antalya’nın gözü üzerinizde, müşterileriniz yolda olsun! Megalight’lar Antalya’nın en işlek caddelerinde ve kavşaklarında bulunur böylelikle daha kısa zamanda daha fazla kişiye ulaşırsınız. Megalight’lar sayesinde marka bilinirliğiniz artarken, ürün/hizmet/kampanyalarınız geniş kitlelere ulaşır.
OTOBÜS ARKASI
Reklamlarınız tüm şehri gezsin. Herkese ulaşsın. Neden reklamlarınız bir yere bağlı kalsın ki. Markanızın gücünü gösterin. AN ve KL otobüslerle şehri baştan uca reklamlarınız gezsin. Trafikte araçlara, yayalara kısaca otobüsün o an çevresinde olan herkes reklamınızı görsün. Reklamlarınız hep ileriye gitsin.
RAKET
Otobüs beklerken, Yürürken okunan reklamlar sizin ki olsun. Raketler şehrin her yerinde karşımıza çıkabilmektedir. Örneğin “Kapalı Yol” araç trafiğine kapalı olmasına karşın yaya trafiğinin yüksek olması reklamlarınız için bir avantajken duraklardaki raketler ise otobüse binen, belli bir güzergahı kullanan müşteriler ya da hedef kitleniz için idealdir.
BILLBOARD
Hangimiz okumuyoruz ki? Billboardlar reklam yapmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Şehrin olmazsa olmazı olarak ifade edebiliriz. Hedef kitlesi her an her yerde olan kişilerdir. Reklam verdiğiniz lokasyona göre reklamlarınız ilgili kişilere ulaşır dilerseniz “standart strateji” izleyerek size yakın billboardlara teklif verebilir, dilerseniz “çapraz strateji” ile sizden uzak yerlerdeki müşterileri kendinize çekebilirsiniz.
Hemen Ara